AUDIS BUS s.r.o.
Soukenická 242
Rychnov nad Kněžnou
Telefon: 494 533 737
Email:

Nákupní linka - MarketBUS

MarketBUS je součástí služby RadioBUS. Jeho cílem je přepravit občany z jedné části města a umožnit jim nákup ve všech marketech v Rychnově nad Kněžnou.

V MarketBUSU se jízdné nehradí v hotovosti. Podmínkou pro jeho využívání je zakoupení karty (platnost 6 měsíců) v Informačním centru v Rychnově nad Kněžnou.

Mapa trasy MarketBUSU

Jízdní řád MarketBUSU

Cesta na nákup

Zástávka Čas odjezdu
Na Láni, odbočka 8:20
Na Láni, křižovatka 8:21
Na Láni, u kasáren 8:22
Jiráskova, sídliště 8:23
Staré náměstí 8:26
Lidl 8:27
Tiskárna 8:30
5. května 8:32
Panorama 8:35
Sibiř 8:36
PENNY Market (Smetanova) 8:38
Mírová (u lékárny) 8:39
BILLA 8:40
PENNY Market (Pod Budínem) 8:42
TESCO 8:43
KAUFLAND 8:45

Cesta domů

Zastávka Čas odjezdu
KAUFLAND 10:02
TESCO 10:04
PENNY Market (Pod Budínem) 10:05
BILLA 10:07
Mírová (u lékárny) 10:08
PENNY Market (Smetanova) 10:09
Panorama 10:11
Sibiř 10:12
5. května 10:15
Tiskárna 10:17
Staré náměstí 10:21
Lidl 10:22
Na Láni, odbočka 10:25
Na Láni, křižovatka 10:26
Na Láni, u kasáren 10:27
Jiráskova, sídliště 10:29

Tisknout



Vyrobila ebrana.cz  | Provozováno na redakčním systému Webarchitect