AUDIS BUS s.r.o.
Soukenická 242
Rychnov nad Kněžnou
Telefon: 494 533 737
Email:

MHD Kostelec nad Orlicí

 


Aktuální jízdní řád naleznete na IDOSU po zadání čísla linky.

Jízdní řád podle čísla linkyZDE

Linka MHD 665021

665021 - 
Kostelec n.Orl.,Kozodry-Kostelec n.Orl.,Koryta-Kostelec n.Orl.,Kost.Lhota-Kostelec n.Orl.-a zpět

 

Do zkušebního provozu vyjel 1.9.2014 malý autobus společnosti Audis BUS na pravidelnou linku MHD.  Kromě zastávek po městě, obsluhuje také místní části, jako jsou Dolní Lhota, Kostelecká Lhota, Kozodry a Koryta. 
Při tvorbě dopravního spojení bylo pamatováno, aby se občané dostali nejen do a ze zaměstnání nebo na zastávku ČD ke vlaku a od něj, ale také na seniory, kteří budou moci cestovat za nákupy do centra města a zpět. 

Od 13.12.2015 byla do trasy přidána zastávka Kostelec n.Orl.,DPS, která zajistí zejména spojení obyvatelů DPS s centrem města. Je možné zakoupit čipovou kartu MHD Kostelec nad Orlicí, která pro MHD slouží jako elektronická peněženka. (více zde)

Cena jízdného je stanovena na 10 Kč po městě a 12 Kč pro cestující z Kostelecké Lhoty, Kozoder a Koryt. Zakoupené jízdenky jsou platné pouze v autobuse MHD Kostelec nad Orlicí. K platbě lze od prosince 2015 využít také čipové karty MHD Kostelec nad Orlicí. Nelze použít čipovou kartu IREDO (MHD není součástí krajského tarifního systému IREDO).

Mapa MHD Kostelec nad Orlicí


Sdělte nám Vaše dotazy, náměty a připomínky k MHD v Kostelci nad Orlicí:

  • na email 

Logo projektu MHD Česká Třebová

Ke stažení

TisknoutVyrobila ebrana.cz  | Provozováno na redakčním systému Webarchitect